Máte už vytvorený účet? Vytvoriť nový

Správa účtu

Nové mapy s aktualizáciou Windows 10

Nová, toľko očakávaná, aktualizácia Creators Update pre Windows 10 je na svete a s ňou prichádza plno noviniek. Okrem všetkých tých kreatívnych vychytávok, o ktorých sme informovali ešte pred spustením, je potrebné sa bližšie pozrieť na jedno z najväčších prekvapení - na mapy.

Kreslenie po mape

Mapy vo Windows teraz majú (oproti mapám napríklad v Google) veľkú výhodu. Možno vás táto funkcia už niekoľkokrát napadla a vy ste si hovorili, keby tu tak bola! A hľa! Ceruzka v mape je naozaj realitou. Môžete si tak nakresliť trasu (použite funkciu Písanie dotykom), ktorú by ste chceli absolvovať. Mapa vám ju prispôsobí reálnym cestám a vymeri vzdialenosť.

3D vzhľad

Jednou z najviditeľnejších zmien je prechod na 3D. Dajte si režim Mesta v 3D, priblížte si mapu z výšky a prezerajte si mestá alebo prírodu v oveľa realistickejšej podobe. Ďalšou výhodou je tak zvané MapBillboard rozhranie. Tie vám ukazujú detailný obrázok alebo popis objektu.

Obľúbené miesta

Kaviarne, hrady, zámky, mestá, rybníky - všetky miesta, ktorá sa vám páči, si teraz môžete označovať ľubovoľne na mape a robiť si tak svoju databázu alebo lepšie povedané kolekciu skvelých miest. Táto praktická funkcia vám pripomenie miesta, ktoré ste navštívili a chcete sa tam vrátiť, alebo tá, na ktoré sa ešte len chystáte.

Vylepšovanie mapy

Viete o nejakom mieste, ktoré je bežne prístupné, ale na mape nie je zobrazené? Poznáte nejaké cesty, ktoré mapa evidentne vôbec nedokáže rozoznať? Viete, že kaviareň v tej a tej dedine má otváracie hodiny, ktoré na mape nevidíte? Pomôžte mapu vylepšiť!

Položka bola pridaná košíka

    Doprava zdarma & 30-dňová záruka vrátenia peňazí