Máte už vytvorený účet? Vytvoriť nový

Správa účtu

Nový príbeh Windows 10 so Story Remix

Naposledy sme sa dozvedeli, čo nás čaká v novej aktualizácii Fall Creators Update for Windows 10. Najväčšou atrakciou v zozname bola určite úplne nová aplikácia Story Remix, ktorá nahradí už zastaraný program Movie Maker. Na čo sa môžeme tešiť? Poďme trochu bližšie.

Kto niekedy strihal videa v programe Movie makier, dosť možno si ho obľúbil. Prečo? Predovšetkým kvôli jeho nesmierne jednoduchému ovládaniu. V tomto by mal byť jeho nástupca Story Remix podobný. Jeho funkcií je ale niekoľkokrát viac.

3D objekty budú súčasťou videa

Okrem toho, že ste schopní prispôsobiť svoj vlastný príbeh z fotografií a záberov, môžete sa ešte tešiť na viac sofistikovanejšich vychytávok. Intuitívne úpravy videí z vlastnej zásuvky budú obohatené o pridaní 3D objektov.

Story Remix bude prepojený s Remix 3D a Paint 3D, aby ste mohli vidieť rôzne objekty vo vašich videách, ktoré ste nakreslili a modelovali sami. A ak si s tým nechcete hrať až toľko, môžete sa pozrieť do databázy objektov a vybrať jednu tam.

Hudba do videa je samozrejmosťou

Aplikácia je prispôsobená tak, aby bola čo najjednoduchšia, čo sa prejavuje aj pri pridávaní hudobnej stopy. Tu môžete jednoducho vybrať kliknutím na tlačidlo Remix v Groove. Potom necháte program pracovať za vás, alebo ho môžete upraviť, kým nebudete spokojní.

Prepojenie predovšetkým

K dispozícii bude aplikácia Story Remix pre Android, iOS a Windows. Editáciu svojich videí tak budete môcť synchronizovať na všetkých zariadeniach. Na mobile môžete začať a na počítači si to potom pekne došperkujete.

Navyše, Story Remix sa nebojí niektorých základných animovaných efektov. Viac toho ale budeme vedieť až v septembri, kedy sa v našich Windows 10 táto šikovná aplikácia, ktorá vyzerá ako dobrá záruka zábavy, objaví.

Položka bola pridaná košíka

    Doprava zdarma & 30-dňová záruka vrátenia peňazí