Máte už vytvorený účet? Vytvoriť nový

Správa účtu

NordVPN Teams Advanced – 1 mesiac

GB
angličtina
product-img-forscope-NordVPN-Teams-Advanced@0.5x
Obrázok je ilustračný. Produkt doručujeme bez balenia.
Skladomdoručenie do 1-2 dní
Momentálne nie je k dispozícii
Doručenie e-mailom
Tiež odporúčame:
10,99 €
13,19 € s DPH (20 %)
100% zákazníkov odporúča nákup na forscope.sk
 • Digitálny certifikát
 • mesačné predplatné
 • Kompatibilný s Windows OS, macOS, Android, iOS a Linux
 • Možno použiť ako nové predplatné alebo k obnoveniu
Typ produktu:
plná verzia
Forma distribúcie:
predplatné; elektronický certifikát
Platnost:
1 mesiac
Spôsob inštalácie:
inštalácia z originálneho súboru od výrobcu (poskytujeme odkaz pre stiahnutie súboru)
Architektúra:
32/64 bit
Kompatibilita s OS:
Windows, macOS, Android, iOS, Linux
Jazyk:
angličtina
Ďalšie špecifiká:
počet aktívnych pripojení: 6
 • Softvérový certifikát
 • Dokumentácia v súlade s právnymi predpismi EÚ (Vyhlásenie predajcu)
 • Potvrdenie o nákupe (faktúra)
 • Inštalačný súbor na stiahnutie
Operačný systém:
Windows 7, 8, 8.1, 10; macOS 10.10 (Yosemite) alebo novšia verzia; Android 4.1 (Jelly Bean) alebo novšia verzia, iOS 10.0 alebo novšia verzia, Linux

NordVPN Teams Advanced – 1 mesiac

Bezpečný prístup k podnikovým údajom – nech ste kdekoľvek

Bezpečne sa pripojte k viac ako 3000 serverom po celom svete a vyberte si z viac ako 20 vyhradených serverových lokalít s najmodernejším podnikovým riešením NordVPN Teams. Globálna infraštruktúra poskytovateľa služieb umožňuje vášmu tímu ľahko osloviť medzinárodný obsah, vykonávať testovanie QA a vyhodnocovať medzinárodné marketingové kampane.

Licencovanie

Zabezpečte až 6 zariadení na používateľa s jednou licenciou – NordVPN poskytuje aplikácie pre najpopulárnejšie súčasné desktopové a mobilné operačné systémy: Windows, macOS, Linux, iOS a Android, plus šifrované proxy rozšírenia pre Chrome a Firefox, takže môžete ľahko chrániť svoju rozmanitú sadu zariadení.

Funkcie

Manažment

Prevezmite plnú kontrolu nad vašou bezpečnostnou platformou pomocou intuitívneho ovládacieho panela.

 • Ovládací panel – spravovať používateľské kontá, ovládať povolenia, vytvárať brány – to všetko z jedného centralizovaného ovládacieho panela.
 • Vlastné brány – vytvárajte brány určené konkrétnym tímom a pobočkám spoločností. Priraďte špecifické firemné servery, vyberte virtuálne umiestnenia a určite, ktorí členovia tímu majú prístup ku konkrétnym bránam.
 • Dedikované servery – vytvorte bezpečnejšiu sieť získaním pevnej IP adresy, ktorá poskytne väčšiu flexibilitu s prístupom a integráciami, ako sú firewally a cloud. To umožňuje vašim zamestnancom bezpečne využívať zdroje na diaľku a kontrolovať prístup.

DÔLEŽITÉ: Dedikované servery nie sú zahrnuté v produkte NordVPN Teams Advanced, ale je možné ich zakúpiť samostatne tu.

 • Monitorovanie aktivity – zistite, či sú vaši zamestnanci online a ktoré brány stále používajú.
 • Škálovateľná platforma – stupňujte NordVPN Teams s rastom vašej organizácie. Pridávajte používateľské licencie, dedikované servery a firemné brány.

Sieť a bezpečnosť

Udržujte svoje vzdialené tímy v bezpečí vďaka prispôsobiteľnému a ľahko použiteľnému zabezpečeniu firemnej siete.

 • Rýchlosť – NordVPN Teams poskytuje robustnú serverovú infraštruktúru v 33 krajinách po celom svete. Široká sieť serverov zaručuje plynulý výkon bez ohľadu na to, kde ste vy a vaši spolupracovníci.
 • Vzdialený prístup – pohodlný prístup k firemným zdrojom na cestách. Bez ohľadu na to, či pracujete z domu, cez zdieľaný pracovný priestor alebo konferenciu, VPN vám umožní bezpečný prístup ku všetkým podnikovým dátam.
 • Medzinárodný obsah – rozsiahly výber medzinárodných serverov umožňuje vašej spoločnosti vyhľadávať a monitorovať zahraničné trhy tým, že vidí obsah ako miestni obyvatelia.
 • Najmodernejšie šifrovanie – chráňte dáta vo svojich zariadeniach jedným kliknutím. NordVPN Teams šifruje všetku internetovú prevádzku pomocou 256-bitového šifrovania AES, ktoré používajú špičkoví bezpečnostní odborníci na celom svete.
 • Dedikovaní správcovia účtov NordVPN Teams – k dispozícii, aby vám pomohli na maximum využiť NordVPN Teams na každom kroku.
 • 24/7 podpora NordVPN Teams – bez ohľadu na to, kedy a aké otázky môžete mať, profesionálny tím podpory NordVPN vám pomôže telefonicky, e-mailom alebo cez chat.

Multiplatformné funkcie

Chráňte každý stolový či prenosný počítač, tablet a telefón pripojený k vašej sieti. Aplikácie NordVPN Teams sú k dispozícii pre zariadenia so systémom Windows, Android, macOS a iOS.

 • Dvojfaktorové overovanie – získajte ďalšiu vrstvu zabezpečenia v NordVPN Teams s overovaním Google Authenticator, Authy alebo telefónnym overovaním.
 • Kill switch – ak vaše pripojenie klesne čo i len na sekundu, vypínač vypne všetku internetovú prevádzku vo vašom zariadení, čím sa zabezpečí, že žiadna z vašich informácií nebude vystavená online.
 • Prihlásenie tretej strany – nie je potrebné vytvárať ďalší online účet. Použite svoje existujúce poverenia na prihlásenie do NordVPN Teams s Azure AD, GSuite, Okta a OneLogin.

Zabezpečte prvotriednu bezpečnosť vašej spoločnosti a vychutnajte si výhody medzinárodných kancelárií s NordVPN Teams, profesionálnou službou VPN, ktorá udržuje vaše dáta v bezpečí a vaše operácie nebránia obmedzeniam geolokácie. Vďaka pokročilej technológii, rozsiahlej sieti serverov a špecializovanej podpore poskytuje spoločnosť NordVPN Teams silnú, spoľahlivú a flexibilnú ochranu pre vaše podnikanie.

Ako sa líšia NordVPN Teams Basic a Advanced?

V nasledujúcej tabuľke nájdete prehľad rozdielov medzi týmito dvoma produktmi.

Funkcie Nord VPN Teams Basic Nord VPN Teams Advanced
Cloudová business VPN
Ovládací panel
Centralizovaná fakturácia
Kill Switch
Dvojfaktorová autentifikácia
SSO (Single Sign-On) s Gsuite, Azure Ad, Okta
Automatické pripojenie
Zdieľaný prístup k 35 serverovým lokalitám
Zákaznícka podpora NordVPN Teams je k dispozícii nepretržite
Možnosť zakúpenia dedikovaných serverov
Vyberte si z viac ako 20 umiestnení dedikovaného servera
Pridelený správca účtu

Zistiť dostupnosť

Súhrn

Položka bola pridaná košíka

  Doprava zdarma & 30-dňová záruka vrátenia peňazí