Máte už vytvorený účet? Vytvoriť nový

Správa účtu

Predať softvér

Nechajte si zaplatiť za svoj nadbytočný softvér!

Kontaktujte nás
Vlastní vaša spoločnosť alebo organizácia perpetuálne softvérové ​​produkty (= bez dátumu expirácie), ktoré už nepotrebujete? Ak produkty spĺňajú určité podmienky, môžeme ich od vás odkúpiť!

Koľko môžete za svoje softvérové produkty získať?

Suma, ktorú môžete dostať, sa bude výrazne líšiť podľa toho, aké produkty a v akom množstve by ste radi predali. Aby ste si však mohli urobiť aspoň všeobecnú predstavu, pozrite sa na príklad výkupu softvéru uvedený nižšie.

Ako je možné, že ponúkate výkup softvéru?

Spoločnosť Forscope je softvérový broker, čo znamená, že softvér nielen predávame, ale aj vykupujeme. Aby sme mohli výkup realizovať, je potrebné splniť určité podmienky (ako z legálnej stránky, tak z pohľadu našej spoločnosti). Tie sú však pomerne jednoduché. Pozrite sa na zoznam podmienok:

Podmienky na výkup softvéru:

  • Ste zástupcom spoločnosti alebo organizácie (nevykupujeme softvér od fyzických osôb).
  • Produkty, ktoré vlastníte, sú perpetuálne (nejedná sa o predplatné), legálne a máte dôkaz o ich vlastníctve a autenticite.
  • Môžeme od vás odkúpiť iba určitý softvér, pretože musíme vziať do úvahy množstvo, typ a rok vydania vašich softvérových produktov. Máme záujem o výkup nasledujúcich verzií uvedeného softvéru – Microsoft verzie 2013 a novšie, Autodesk verzie 2013 a novšie, VMware vSphere 7.0 a novšie, Oracle 18 c a novšie, Adobe CS6, SolidWorks, Solid Edge. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte vyplnením formulára uvedeného nižšie.

Radi by ste predali svoj nadbytočný softvér?

Kontaktujte nás!

Do prílohy tohto formulára môžete pripojiť zoznam produktov, ktoré vlastníte, prípadne aj ďalšiu dokumentáciu.

Kontaktný formulár

Položka bola pridaná košíka