Máte už vytvorený účet? Vytvoriť nový

Správa účtu

Výkup softvéru

Vlastní vaša spoločnosť alebo organizácia trvalé softvérové produkty (bez dátumu expirácie), ktoré už nepotrebujete? Ak produkty spĺňajú určité podmienky, ponúkame vám ich výkup. Pozrite sa, prosím, na zoznam podmienok nižšie a zistite, ako získať peniaze za váš nadbytočný softvér.

Podmienky pre výkup softvéru:

  • Ste zástupcom spoločnosti alebo organizácie (nevykupujeme licencie od fyzických osôb).
  • Produkty, ktoré vlastníte, sú trvalé (bez predplatného), legálne a máte doklad o ich vlastníctve a pravosti.
  • Môžeme od vás odkúpiť iba určitý softvér, pretože musíme brať do úvahy množstvo, typ a rok vydania vašich softvérových produktov. Ak chcete získať viac informácií, kontaktujte nás.

Ušetrite dvakrát!

Chcete svoj softvér upgradovať? Získajte ho od nás! Ceny našich produktov sú až o 60% nižšie ako bežné maloobchodné ceny. Ušetrite tak dvakrát - upgradom svojho softvéru a predajom toho starého.

Spojte sa s nami

Pokiaľ máte záujem o výkup svojho starého softvéru, spojte se s nami vyplnením formulára nižšie. Ako prílohu môžete pripojiť zoznam produktov, ktoré vlastníte, alebo inú dokumentáciu.

Poznámka: Komunikácia týkajúca sa predaja vášho softvéru môže prebiehať ako v slovenčine, tak v angličtine, ale akýkoľvek potenciálny budúci kontrakt bude iba v angličtine.

Položka bola pridaná košíka

    Doprava zdarma & 30-dňová záruka vrátenia peňazí