Máte už vytvorený účet? Vytvoriť nový

Správa účtu

Forscope teambuilding na Balatone

  • Forscope novinky

6. 6. 2022

Od 2. do 5. júna sa náš tím stretol v Maďarsku, v meste Siófok, ktoré leží na južnom brehu jazera Balaton. Strávili sme spolu príjemný čas, dozvedeli sme sa viac o práci jednotlivých oddelení a prebrali naše plány do najbližšej budúcnosti. Sme radi, že sme sa mohli osobne stretnúť s našimi kolegami, ktorí zvyčajne pracujú zo svojich krajín, a spoznať najnovšie prírastky do nášho tímu! Bol to skvele strávený čas a perfektný spôsob, ako utužiť vzájomné vzťahy. Už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutie.

Pozdravy z maďarského Siófoku!

 
 
 

Sledujte nás na LinkedIn, kde nájdete ďalšie novinky a zaujímavé informácie o našej spoločnosti a druhotnom softvéri.

Položka bola pridaná košíka