Máte už vytvorený účet? Vytvoriť nový

Správa účtu

Overenie legálnosti softvérových licencií

Nechajte nás overiť legálnosť vášho druhotného softvéru!

KONTAKTUJTE NÁS
Zakúpili ste druhotné softvérové produkty od iných predajcov alebo z e-shopov a nie ste si istí, či sú v súlade so zákonom? S našou novou službou Overenie legálnosti softvéru dostanete odpoveď a zbavíte sa pochýb!

Na čo slúži naša služba overenia legálnosti?

Ako prví v odbore ponúkame zákazníkom možnosť overiť, či sú ich druhotné trvalé softvérové produkty Office, Windows či Microsoft Server plne legálne. Uvedomujeme si, aké ťažké môže byť pre organizácie, ktoré nevedia akú dokumentáciu budú potrebovať pre audit, zistiť, či majú všetko, čo vyžaduje zákon. Presne v tento moment prichádza na rad naša služba.

Kedy a prečo túto službu využiť?

Služba bola vytvorená na základe spätnej väzby od zákazníkov, ktorí zakúpili druhotný softvér od iných predajcov a neskôr zistili, že im môžu chýbať potrebné dokumenty pre prípadný audit. Napríklad keď zakúpili iba licenčný kľúč, nie skutočnú softvérovú licenciu. Vo Forscope sme si dobre vedomí, ako veľmi je dôležité uistiť sa o legálnosti vášho softvéru a sme tu, aby sme vám s tým pomohli!

Táto služba je vhodná najmä ak:

  • ste nakúpili druhotný softvér za podozrivo nízke ceny,  
  • ste dostali pochybnú dokumentáciu, 
  • ste si produkt objednali od dodávateľa mimo EÚ alebo z e-shopov, ktoré nemajú reálne fyzické sídlo a dohľadateľnú adresu.

Ako prebieha proces overenia?

  1. Najprv sa s nami spojíte a poskytnete nám informácie o tom, aké softvérové licencie chcete overiť. 
  2. Hneď ako nám zašlete potrebné dokumenty, vykonáme dôkladnú kontrolu a zistíme, či sú vaše licencie legálne a v súlade s predpismi.
  3. Dostanete informácie o výsledku overovacieho procesu.

Upozornenie: Zachovávanie dôvernosti informácií o našich klientoch berieme veľmi vážne. Preto s každým klientom podpisujeme dohodu o mlčanlivosti (NDA), aby sme zaistili, že všetky informácie, ktoré nám poskytnete, zostanú prísne dôverné.

Cena

Naša služba stojí 100 € bez DPH bez ohľadu na počet licencií, ktoré chcete overiť, čo z nej robí veľmi dostupné a pohodlné riešenie pre akúkoľvek organizáciu.

Chcete sa vyhnúť možným právnym problémom?

Spojte sa s nami!

Kontaktný formulár

Položka bola pridaná košíka