Máte už vytvorený účet? Vytvoriť nový

Správa účtu

Forscope Reseller Program

Zvýšte svoj zisk zo softvéru tým, že sa stanete našim partnerom!

Zaregistrovať sa

Stabilná spoločnosť

S predajom použitého softvéru máme viac ako 10 rokov skúseností a počas tohto obdobia sme poskytli softvérové produkty viac ako 50 000 firemným zákazníkom v celej Európe.

Vyššia zisková marža

Len predajom softvérových produktov dodávaných našou spoločnosťou môžete dosiahnuť oveľa vyššiu maržu, než by ste mali za normálnych okolností!

Licenčné poradenstvo

Vďaka našim rozsiahlym znalostiam licencovania produktov môžeme odporučiť nielen správne, ale aj najlacnejšie riešenie prispôsobené potrebám akejkoľvek spoločnosti.

Právne záruky

Spolu s dokumentáciou pripravenou pre audit poskytujeme doživotnú právnu záruku, ktorá zaručuje nákup bez rizika.

Najväčší v stredovýchodnej Európe

Máme zástupcov v 9 európskych krajinách, ktorí nám pomáhajú zachovávať lokálny prístup pre každú krajinu.

Referencie a predchádzajúce projekty

Slovenské elektrárne, a.s.

Dodávateľ elektrickej energie, Slovensko

Najväčší dodávateľ elektrickej energie na Slovensku chcel aktualizovať staršie verzie svojho softvéru, ktorý jeho zamestnanci používajú k svojej práci. Nielenže ušetrili za náklady, ale tiež získali istotu, že sú ich dáta chránené pravidelnými aktualizáciami zabezpečenia a že ich produktivita môže ďalej rásť!

Úspora: 72 %

Nemocnica Poprad

Nemocnica, Slovensko

Hlavná nemocnica v Poprade potrebovala pre svojich zamestnancov zakúpiť novšie verzie produktov Microsoft Office. S našou ponukou (ktorá bola vybraná vo verejnej súťaži) nemocnica získala softvérové ​​produkty za cenu o 80% nižšiu, než keby si kúpila nové! Ušetrené prostriedky sa teraz môžu použiť na veľmi potrebné vybavenie v prospech pacientov aj lekárov.

Úspora: 80 %

Mesto Příbram

Mesto, Česká republika

Mesto Příbram potrebovalo upgradovať svoj serverový softvér pre svoju internú komunikáciu. Nákupom produktov od nás ušetrili viac ako 15 000 €, čo pre predstavu zodpovedá sume, ktorú vynaložia na opravu dominanty mesta - žulovej fontány.

Úspora: 15 000 €

Národná diaľničná spoločnosť

Národná diaľničná spoločnosť, Slovensko

Štátna spoločnosť zameraná na výstavbu diaľnic na celom Slovensku potrebovala rozšíriť svoju serverovú infraštruktúru. Vďaka našim znalostiam v oblasti licencovania sme im boli schopní ponúknuť oveľa lacnejšiu variantu, než ktorú pôvodne požadovali, čím sme im ušetrili obrovské množstvo nákladov!

Úspora: 77 %
Zobraziť všetky referencie

Spolupráca a certifikácia

Zaregistrujte sa do programu Forscope Reseller

  • Až do 50 % nižšie ceny produktov
  • Konzultácie o licencovaní pre projekty s BSA certifikovaným odborníkom
  • Možnosť platby na faktúru
  • Pridelený Sales Manager
  • Pomoc pri projektovej príprave právnej dokumentácie

Kontaktný formulár

FAQ

Je použitý softvér legálny?

Súdny dvor Európskej únie (SDEÚ) v roku 2012 rozhodol, že predaj použitého softvéru je legálny. Viac informácií o právnom pozadí použitého softvéru si môžete prečítať tu. Takisto poskytujeme doživotnú právnu záruku. Ak hľadáte informácie o použitom softvéri a auditoch, prečítajte si náš článok.

Čo presne dostaneme po expedícii objednávky?

Dostanete elektronický certifikát, ktorý obsahuje všetky požadované dokumenty k zakúpeným produktom. Vďaka našej funkcii Údaje o finálnom zákazníkovi bude tento certifikát vystavený pre vás aj pre vášho zákazníka (s jeho vlastnými údajmi). V certifikáte pre vášho zákazníka budete uvedený ako dodávateľ. Dostanete tiež pokyny na stiahnutie, inštaláciu a aktiváciu produktov.

Sme partnerom spoločnosti Microsoft, nebude pre nás predaj použitého softvéru problém?

Máme mnoho dlhodobých partnerov, ktorí sú zároveň partnermi spoločnosti Microsoft, a pokiaľ vieme, nikdy to nespôsobilo žiadne problémy. Často používajú naše riešenia na predloženie variantnej ponuky. Dokážeme tiež odkúpiť prebytočné softvérové produkty, čím sa ich ponuka stáva ešte konkurencieschopnejšou. Navyše sme sami partnerom spoločnosti Microsoft.

Dostávajú zakúpené produkty bezpečnostné aktualizácie?

Áno, naše produkty dostávajú všetky bezpečnostné aktualizácie vydané výrobcom v súlade so zásadami životného cyklu stanovenými pre daný produkt. Naše produkty sú vybavené rovnakými funkciami a technickou podporou, akú poskytuje spoločnosť Microsoft alebo iný výrobca softvéru.

Ako funguje výkup softvéru?

Máte zákazníka, ktorý vlastní prebytočný softvér? Pošlite nám zoznam produktov a my vám ponúkneme cenu, za ktorú sme ochotní ich vykúpiť. Celý proces odkúpenia vybavíme priamo my a ak budú splnené všetky podmienky a výkup sa uskutoční, získate províziu za uskutočnenie celého obchodu!

Položka bola pridaná košíka