Máte už vytvorený účet? Vytvoriť nový

Správa účtu

Forscope Reseller Program

Zvýšte svoj zisk zo softvéru tým, že sa stanete našim partnerom!

Zaregistrovať sa

Stabilná spoločnosť

S predajom použitého softvéru máme viac ako 10 rokov skúseností a počas tohto obdobia sme poskytli softvérové produkty viac ako 50 000 firemným zákazníkom v celej Európe.

Vyššia zisková marža

Len predajom softvérových produktov dodávaných našou spoločnosťou môžete dosiahnuť oveľa vyššiu maržu, než by ste mali za normálnych okolností!

Licenčné poradenstvo

Vďaka našim rozsiahlym znalostiam licencovania produktov môžeme odporučiť nielen správne, ale aj najlacnejšie riešenie prispôsobené potrebám akejkoľvek spoločnosti.

Právne záruky

Spolu s dokumentáciou pripravenou pre audit poskytujeme doživotnú právnu záruku, ktorá zaručuje nákup bez rizika.

Najväčší v stredovýchodnej Európe

Máme zástupcov v 9 európskych krajinách, ktorí nám pomáhajú zachovávať lokálny prístup pre každú krajinu.

Referencie a predchádzajúce projekty

Slovenské elektrárne, a.s.

Najväčší dodávateľ elektrickej energie na Slovensku chcel aktualizovať staršie verzie svojho softvéru, ktorý jeho zamestnanci používajú k svojej práci. Nielenže ušetrili za náklady, ale tiež získali istotu, že sú ich dáta chránené pravidelnými aktualizáciami zabezpečenia a že ich produktivita môže ďalej rásť!

Úspora: 72 %

Nemocnica Poprad

Hlavná nemocnica v Poprade potrebovala pre svojich zamestnancov zakúpiť novšie verzie produktov Microsoft Office. S našou ponukou (ktorá bola vybraná vo verejnej súťaži) nemocnica získala softvérové ​​produkty za cenu o 80% nižšiu, než keby si kúpila nové! Ušetrené prostriedky sa teraz môžu použiť na veľmi potrebné vybavenie v prospech pacientov aj lekárov.

Úspora: 80 %
Zobraziť všetky referencie

Spolupráca a certifikácia

WEBINÁR

Ako môžete dosiahnuť trikrát vyššie marže predajom druhotného softvéru svojim zákazníkom?

Zistite v našom webinári!
Prezentujúci
Michal Kupper

Michal Kupper

Key Account Manager

Zaregistrujte sa do programu Forscope Reseller

  • Až do 50 % nižšie ceny produktov
  • Konzultácie o licencovaní pre projekty s BSA certifikovaným odborníkom
  • Možnosť platby na faktúru
  • Pridelený Sales Manager
  • Pomoc pri projektovej príprave právnej dokumentácie

Kontaktný formulár

FAQ

Sme partnerom spoločnosti Microsoft, nebude pre nás predaj použitého softvéru problém?

Máme mnoho dlhodobých partnerov, ktorí sú zároveň partnermi spoločnosti Microsoft, a pokiaľ vieme, nikdy to nespôsobilo žiadne problémy. Často používajú naše riešenia na predloženie variantnej ponuky. Dokážeme tiež odkúpiť prebytočné softvérové produkty, čím sa ich ponuka stáva ešte konkurencieschopnejšou. Navyše sme sami partnerom spoločnosti Microsoft.

Čo presne dostaneme po expedícii objednávky?

Dostanete elektronický certifikát, ktorý obsahuje všetky požadované dokumenty k zakúpeným produktom. Vďaka našej funkcii Údaje o finálnom zákazníkovi bude tento certifikát vystavený pre vás aj pre vášho zákazníka (s jeho vlastnými údajmi). V certifikáte pre vášho zákazníka budete uvedený ako dodávateľ. Dostanete tiež pokyny na stiahnutie, inštaláciu a aktiváciu produktov.

Je druhotný softvér legálny?

Áno, je. Zákazník, ktorý si zakúpil trvalý softvér v rámci trhu EÚ/EHP, môže (podľa právnych predpisov EÚ) previesť vlastnícke práva k zakúpenej kópii softvéru na niekoho iného. Takáto činnosť nevyžaduje súhlas alebo povolenie od vlastníka autorských práv k softvéru (napr. spoločnosti Microsoft), pretože jeho distribučné práva boli vyčerpané pri prvom predaji. Zjednodušene povedané, funguje to podobne, ako keď si kúpite knihu – keď ju prečítate, môžete ju slobodne predať niekomu inému. A pôvodný predajca nemá právo ovplyvniť, čo sa stane s už raz predanou knihou v budúcnosti. So softvérom je to rovnaké – po odinštalovaní zo zariadenia pôvodného majiteľa ho možno predať niekomu inému.

Viac informácií nájdete v našom článku Právne pozadie druhotného softvéru.

Dostáva druhotný softvér aktualizácie (bezpečnostné balíčky, opravy problémov) od výrobcu softvéru?

Áno, dostáva. Druhotné softvérové produkty dostávajú všetky bezpečnostné aktualizácie, opravy problémov a bezpečnostné balíčky vydané výrobcom v súlade so zásadami životného cyklu každého konkrétneho produktu. Sú tiež vybavené rovnakými funkciami a štandardnou technickou podporou, akú poskytuje spoločnosť Microsoft alebo akýkoľvek iný výrobca softvéru. Medzi aktualizáciami pre druhotný softvér zakúpený u nás a pre nový softvér predávaný priamo výrobcom neexistuje žiadny rozdiel.

Ako vyzerá proces výkupu softvéru?

Každá ponuka výkupu začína v momente, keď od spoločnosti alebo organizácie obdržíme zoznam softvérových produktov, ktoré chcú predať. Po schválení naším Purchasing Managerom im zašleme cenovú ponuku. Zároveň ich požiadame, aby nám o softvérových produktoch poskytli viac informácií a tiež všetky potrebné dokumenty, ktoré potvrdia ich vlastnícke práva. Tieto dokumenty treba vždy priložiť, aby bol prevod plne legálny. Pokiaľ je to potrebné, spoločnostiam poskytujeme pomoc pri každom kroku prevodu vlastníctva tak, aby bol proces čo najhladší. Akonáhle zhromaždíme všetky dokumenty a podpíšeme zmluvu, spoločnosť vystaví faktúru a dodá nám produkty.

Položka bola pridaná košíka