Správa účtu

Pre médiá

Sledujte najnovšie informácie od spoločnosti Forscope!

O nás

Naša spoločnosť Forscope, pôsobiaca na trhu od roku 2016, je najväčším sprostredkovateľom druhotného softvéru v strednej a východnej Európe. Nakupujeme a predávame softvérové produkty známych výrobcov softvéru (najmä od spoločností Microsoft a Autodesk) a pomáhame klientom ušetriť až 70 % nákladov. Sídlo spoločnosti Forscope sa nachádza v Brne, druhom najväčšom meste Českej republiky, ale máme zastúpenie v ďalších 9 krajinách EÚ. Sme oficiálnym partnerom spoločnosti Microsoft a držiteľom certifikátov ISO 9001:2015 a ISO 27001.

Tlačové správy

Case study

SoftwarePro sa stáva Forscope


Naša spoločnosť ďalej rastie! Začiatkom októbra sa súčasťou našej spoločnosti stala významná slovenská značka SoftwarePro predávajúca druhotný software. Táto akvizícia nám vďaka zdieľanému know-how umožní vylepšiť zákaznícku skúsenosť našich klientov.

"Až doteraz bolo SoftwarePro najväčším hráčom na slovenskom trhu s druhotným softvérom, preto sme nadšení, že sa stáva súčasťou Forscope. Naša spoločnosť rastie a my sa opäť posúvame o krok ďalej. Veríme, že vďaka tejto akvizícii sa nám podarí ešte viac priblížiť k dosiahnutiu nášho dlhodobého cieľa – šetriť našim zákazníkom čo najviac finančných prostriedkov."

Jakub Šulák
CEO Forscope

Vstupujeme do novej kapitoly rastu našej spoločnosti a veľmi sa tešíme na to, čo ďalšie nás v budúcnosti čaká!

Kontaktujte nás

Case study

Software Deals sa mení na Forscope!

banner

Prečo meníme názov?

Myšlienka premenovať a znovuobjaviť našu spoločnosť sa v našich hlavách vyvíjala viac ako rok a pol. Domnievali sme sa, že je potrebný posun, aby sme mohli poskytovať ešte lepšie a širšie služby prispôsobené potrebám našich zákazníkov. Chceli sme sa tiež jasne odlíšiť od ostatných spoločností na trhu s druhotným softvérom, pretože zámena s nespoľahlivými predajcami softvéru začala vytvárať zbytočné problémy.

Ďalším dôležitým dôvodom pre zmenu názvu bola skutočnosť, že sme chceli zjednotiť značku na všetkých 11 európskych trhoch, na ktorých je naša spoločnosť prítomná.

Nový názov a logo lepšie odrážajú podstatu a víziu našej značky, ako aj hodnoty, na ktorých je postavená. Umožňuje nám tiež lepšie chrániť našu značku, pretože Forscope je v súčasnosti registrovaná ochranná známka Európskej únie.

Tešíme sa na to, čo nás čaká v blízkej budúcnosti (napríklad ďalšie rozšírenie nášho produktového portfólia) a dúfame, že sa vám táto nová cesta bude páčiť.

Kedy dôjde k tejto zmene?

Počas apríla postupne presunieme všetky jazykové verzie našich webových stránok na novú adresu URL. Ak do svojho prehliadača napíšete www.software-deals.sk, budete automaticky presmerovaný na novú: www.forscope.sk

Čo to znamená pre vás - našich zákazníkov?

Jediným rozdielom pre vás bude skutočnosť, že navštívite webovú stránku s iným názvom. Ak máte vytvorený účet, bude prevedený na nový web a použijete rovnaké prihlasovacie informácie ako obvykle. Zostávajú rovnaké aj telefónne čísla, na ktoré sa môžete obrátiť, či už  na našu zákaznícku podporu, správcu účtu alebo našu kanceláriu.

Čo ešte zostáva rovnaké:

  • Značka Forscope je vo vlastníctve spoločnosti RA Software s.r.o., tej istej spoločnosti, ktorá vlastní značku Software Deals
  • Číslo bankového účtu
  • Ľudia - s premenovaním našej spoločnosti nebudú spojené žiadne personálne zmeny

Ak by ste sa chceli dozvedieť viac, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám odpovieme.

Nová kapitola poskytovania skvelého a cenovo dostupného softvéru môže začať!

Váš (čoskoro) Forscope tím

Kontaktujte nás

Case study

Forscope: distribútor IceWarp

Stali sme sa oficiálnym distribútorom tejto platformy založenej na prehliadači, ktorá pochádza z Českej republiky. IceWarp je alternatívou k Microsoft 365 a Google Workspace, v porovnaní s oboma riešeniami je však výrazne lacnejšie – v prípade Microsoftu o 50, v porovnaní s Googlom potom o 69 percent. Najmä pre stredne veľké podniky a verejné inštitúcie sa tak môže jednať o zaujímavú možnosť, ako zaistiť ľahkú kooperáciu v tíme i celej organizácii za bezkonkurenčnú cenu.

IceWarp pritom ponúka rovnaké funkcie ako konkurencia, teda predovšetkým prácu na zdieľaných dokumentoch, online konferencie, tímový chat, e-mail na vlastnej doméne, kalendár a mnoho ďalších. Všetko sa pritom nachádza v jedinom okne webového prehliadača. Využiť možno aj mobilnú aplikáciu, pracovať teda môžete doslova odkiaľkoľvek.

IceWarp rozhranie: E-mail
IceWarp rozhranie: Kalendár
IceWarp rozhranie: TeamChat
IceWarp rozhranie: Konferencie
IceWarp rozhranie: Dokumenty
IceWarp rozhranie: Poznámky
IceWarp rozhranie: Hlavný panel
 
 
 

"Partnerstvo s IceWarp je pre nás logickým krokom. Bez kancelárskych aplikácií, či už sú on-premise alebo v cloude, si dnes už niektorí naši zákazníci často nevedia predstaviť pracovný deň. Preto sme do nášho portfólia hľadali taký produkt, ktorý by najlepšie napĺňal naše motto (Same value, better price) a náš hlavný cieľ – pomáhať firmám aj verejným inštitúciám ušetriť náklady na softvér, ktoré potom môžu byť využité na potrebnejšie investície."

Jakub Šulák
CEO Forscope

Medzi hlavné výhody produktu IceWarp bezpochyby patrí nielen lepšia cena, ale aj jednoduchosť použitia, prístup "všetko v jednom" a zvýšená ochrana užívateľských dát – v porovnaní s konkurenciou sa totiž zákazníci môžu spoľahnúť, že dáta sú nielen chránené , ale navyše sú využívané iba v rámci cloudového úložiska a nemajú ďalšie komerčné využitie.

Viac informácií o produkte IceWarp nájdete tu.

Kontaktujte nás

Najdôležitejšie udalosti z našich posledných podujatí

Položka bola pridaná košíka