Máte už vytvorený účet? Vytvoriť nový

Správa účtu

SoftwarePro sa stáva súčasťou Forscope!

  • Forscope novinky

26. 10. 2022


SoftwarePro sa spojilo s jednotkou na trhu s druhotným softvérom vo východnej Európe, českou spoločnosťou Forscope, a po novom bude vystupovať pod touto značkou.

K zmene došlo na začiatku októbra a prináša zákazníkom SoftwarePro mnoho výhod:

Výber zo širšieho produktového portfólia

Okrem rozšírenej ponuky Microsoft produktov bude možné vyberať napr. aj z trvalých Autodesk licencií vhodných predovšetkým pre komplexné dizajnové návrhy v oblasti technických odborov.

Atraktívnejšie ceny vybraných produktov a lepšia skladová dostupnosť

Vďaka lepšej východiskovej vyjednávacej pozícii bude možné ponúknuť softvér za atraktívnejšie ceny, zvýši sa aj skladová dostupnosť umožňujúca nákup väčšieho počtu licencií.

Možnosť nákupu cez e-shop

Okrem možnosti kupovať produkty za pomoci prideleného Sales Managera bude tiež možné nakupovať prostredníctvom e-shopu, ktorý nájdete tu. Väčšina produktov má expresné doručenie, takže po nákupe nebude nutné zdĺhavo čakať.

Rozsiahlejšie informácie a materiály o druhotnom softvéri (články, videá, webináre)

Vďaka zdieľanému know how bude možné prinášať zákazníkom mnoho užitočných informácií týkajúcich sa druhotného softvéru, a to prostredníctvom bezplatných online webinárov, článkov v sekcii Blog, či videí na kanáli YouTube.

Dôležité: Zmena kontaktnej osoby

Po novom všetku komunikáciu preberá Area Sales Manager Forscope pre Česko a Slovensko, pán Igor Weinlich ([email protected], tel.: +420 724 370 949), ktorý v prípade potreby poskytne pomoc s výberom produktov, so špecifikáciami pre zadanie verejných zákaziek, alebo poradí, ako získať financie za nepotrebný softvér.


Máte otázky týkajúce sa druhotného softvéru alebo firmy Forscope? Pozrite sa na sekciu FAQ.

Položka bola pridaná košíka