Máte už vytvorený účet? Vytvoriť nový

Správa účtu

Microsoft 365 Business Premium – 1 rok

SK
slovenčina a viac než 10 ďalších jazykov
 • CZ čeština
 • GB angličtina
 • DE nemčina
 • RU ruština
 • FR francúzština
 • IT taliančina
 • ES španielčina
 • PT portugalčina
 • HU maďarčina
 • PL poľština
 • + niekoľko ďalších jazykov
product-img-forscope-Microsoft-365-Business-Premium@0.5x
Obrázok je ilustračný. Produkt doručujeme bez balenia.
Typ softvéru:
predplatné
Variant: elektronický certifikát
SkladomElektronické doručenie do 1-2 dní
Momentálne nie je k dispozícii
Doručenie e-mailom
250,00 €
249,99 €
299,99 € s DPH (20 %)

Chcete skonzultovať svoj projekt a získať individuálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás.

Individuálna ponuka

 • Prenosné (online aktivácia)
 • Predplatné na 1 rok pre 1 používateľa
 • Možno použiť ako nové predplatné alebo k obnoveniu
 • Dôležité: Predplatné od spoločnosti Microsoft nie je možné refundovať.
Typ produktu:
plná verzia
Forma distribúcie:
predplatné; elektronický certifikát
Platnost:
1 rok
Prenosnosť licencie:
prenosná
Spôsob inštalácie:
inštalácia z originálneho súboru od výrobcu (poskytujeme odkaz pre stiahnutie súboru)
Architektúra:
32/64 bit
Kompatibilita s OS:
Windows, macOS, Android, iOS
Jazyk:
viacjazyčný softvér
Kompatibilita MS Office:
MS Office Home and Student, MS Office Home and Business, MS Office Professional
Kompatibilné produktové čísla (P/N):
J29-00003
 • Softvérový certifikát
 • Dokumentácia v súlade s právnymi predpismi EÚ
 • Potvrdenie o nákupe (faktúra)
 • Inštalačný súbor na stiahnutie
Procesor:
dvojjadrový 1,6 GHz
Pamäť:
4 GB RAM
Voľné miesto na pevnom disku:
4 GB (pre Windows); 10 GB (pre Mac)
Operačný systém:
Windows 7, 8.1, 10; dve najnovšie verzie macOS
Rozlíšenie obrazovky:
1280×768 alebo vyššie
Grafika:
DirectX 9 grafický procesor s ovládačom WDDM 2.0

Microsoft 365 Business Premium – 1 rok

Microsoft 365 Business Premium je ucelený balík produktov a služieb určený pre firmy, ktoré hľadajú komplexné riešenie. Obsahuje nástroje a aplikácie dostupné v edícii Standard a prináša ďalšie funkcie pre pokročilú ochranu pred kybernetickými hrozbami a správu zariadení. Tento plán predplatného je často odporúčaný najmä používateľom Microsoft Azure.

Produkt obsahuje:
 • Office aplikácie (desktop, webové a mobilné verzie): Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Access (len PC), Publisher (len PC).
 • Microsoft Teams – online schôdze a videokonferencie až pre 300 používateľov.
 • 1 TB cloudového úložiska OneDrive na používateľa.
 • Exchange Online50 GB e-mailová schránka a vlastná e-mailová doména.
 • SharePoint Online – platforma na spoluprácu pri správe a ukladaní dokumentov.
 • Prístupové práva k Azure Virtual Desktop (AVD) – prístup k virtualizovaným desktopom a aplikáciám v cloude.
 • Pokročilá kontrola nad zariadeniami, dátami a zabezpečením pomocou Microsoft Intune, Azure Information Protection a Microsoft 365 Defender.
 • Windows 10 Pro upgrade rights – predplatitelia tohto plánu ho môžu využiť na upgrad systému Windows 7 Professional alebo Windows 8.1 Pro na Windows 10 Pro.
 • Práva na inováciu Windows 11 Pro – predplatitelia tohto plánu ho môžu využiť na inováciu systému Windows 10 Pro verzie 2004 alebo novšej na Windows 11 Pro.

Informácie o licencovaní

Služba Microsoft 365 Business Premium umožňuje každému užívateľovi kompletnú inštaláciu aplikácií Office na 5 mobilných zariadení, 5 tabletov a 5 stolných počítačov, notebookov alebo Macov. Jedno predplatné môže byť používané iba jedným užívateľom.

Tento plán predplatného je možné použiť na založenie nového účtu pre správcu alebo ho možno pridať k existujúcemu účtu centra pre správu Microsoft 365. Pamätajte, že ho nemožno použiť s bežným, nefiremným účtom Microsoft. Navyše si tento plán môžu zakúpiť iba firmy s maximálne 300 zamestnancami. Väčšie spoločnosti si musia zakúpiť plány Microsoft 365 Enterprise.

Funkcie

Všetky aplikácie a služby Microsoft 365 sú pravidelne aktualizované a okrem opráv chýb a aktualizácií zabezpečenia získate okamžite aj všetky najnovšie funkcie.

Word 365 vám poskytuje nástroje na bezproblémové vytváranie moderne vyzerajúcich a prehľadných dokumentov. Neustále zlepšovanie detekcie pravopisných a gramatických chýb spolu s funkciami rozpoznávania reči a prekladačom Microsoft Translator vám pomôžu pri písaní bez ohľadu na použitý jazyk. Word 365 tiež ponúka funkciu prevedenia dokumentov do formátu PDF alebo ich transformáciu na interaktívne webové stránky, ktoré je možné jednoducho zdieľať.

Excel 365 umožňuje rýchlo a presne pracovať s rôznymi typmi a množstvom dát. Vytvárajte tabuľky zo šablón a transformujte svoje dáta na pútavé, prehľadné a zrozumiteľné dokumenty. Urýchlite zadávanie matematických príkazov pomocou funkcie Ink Equations, ktorá automaticky konvertuje rukou písané rovnice na použiteľné vzorce, a prezentujte výsledky analýzy dát vizuálne atraktívnymi grafmi, prehľadmi a dokonca 3D modelmi.

PowerPoint 365 prezentuje vaše fotografie, obchodné nápady, plány alebo správy o výsledkoch veľmi sofistikovaným spôsobom. Dodajte dynamiku svojim príbehom a nápadom pomocou bohatých animácií, filmového prechodu, 3D modelov a funkcie Morph, Zoom a ďalších. Používajte funkciu @zmienky v komentároch, kedykoľvek potrebujete získať podnety od svojich spolupracovníkov a užite si rýchlu spoluprácu odkiaľkoľvek.

Outlook 365 je špičková aplikácia pre odosielanie e-mailov, ukladanie kontaktov, správu úloh a organizáciu osobných a skupinových kalendárov. Stanovte si priority vo svojej agende pomocou funkcie Prioritná doručená pošta, ktorá triedi najdôležitejšie e-maily na karte Prioritné a menej dôležité na karte Ďalšie, označte kolegov v e-mailoch príkazom "@" alebo si zvoľte čas, ktorý vyhovuje všetkým, a naplánujte si meetingy v rôznych časových pásmach.

OneNote 365 umožňuje vkladať takmer všetky typy súborov od excelových tabuliek až po videoklipy, takže vyhovie aj najnáročnejším potrebám na vedenie poznámok. Aplikáciu je možné synchronizovať so všetkými zariadeniami, čo vám umožní zaznamenávať dojmy a poznámky do digitálnych zápisníkov odkiaľkoľvek.

Publisher 365 vám pomôže vytvoriť, upraviť a zdieľať široké spektrum profesionálnych publikácií veľmi jednoducho. Či to je marketing, reklamné materiály na tlač, publikácie pre váš web, alebo newslettery, Publisher vám pomôže dosiahnuť najlepšie výsledky vo veľmi krátkom čase.

Vytvárajte databázy s programom Access 365 aj keď nie ste expert na databázy, alebo nemáte znalosť v písaní kódov! Tento výkonný spravovací systém vám umožní ukladať, triediť, analyzovať, sumarizovať a prezentovať obrovské množstvo údajov veľmi jednoducho. Táto najnovšia verzia prichádza s mnohými vylepšenými nástrojmi a funkciami.

Microsoft Teams je populárny, široko používaný cloudový softvér pre tímovú prácu, ktorého hlavné funkcie zahŕňajú posielanie správ, zdieľanie súborov, videohovory a stretnutia. Vysoko prispôsobivý MS Teams je vhodný pre spoločnosti všetkých veľkostí. Vďaka integrácii s mnohými ďalšími produktmi a službami spoločnosti Microsoft, ako sú Exchange, PowerPoint a SharePoint, MS Teams umožňuje spoluprácu na obsahu v reálnom čase lokálnymi aj vzdialenými zamestnancami na rôznych zariadeniach a platformách vrátane Windows, macOS, Android a iOS.

OneDrive poskytuje úložisko s kapacitou až 1 TB a doplnkové synchronizačné služby. Prepája všetky vaše súbory naprieč prostredím Microsoft 365 a medzi mnohými rôznymi platformami a zariadeniami a umožňuje vám hladko a intuitívne zdieľať projekty a spolupracovať na nich s ostatnými členmi tímu.

Exchange Online implementuje hostované riešenie pre zasielanie správ podobným spôsobom ako server Microsoft Exchange Server – poskytuje používateľom prístup k e-mailu, poštovej schránke, kalendárom, kontaktom a úlohám z počítačov, webu a mobilných zariadení.

SharePoint Online firmám uľahčuje vytváranie, zdieľanie a správu obsahu, webov, znalostí, pracovných priestorov a aplikácií v rámci celej organizácie. S aplikáciou SharePoint umožníte svojim tímom a oddeleniam rýchlo nachádzať a zdielať všetky potrebné informácie v rámci organizácie aj mimo nej, a tak posilňovať ich vzájomnú spoluprácu.

Azure Virtual Desktop (AVD) prináša jednoduchú a intuitívnu virtualizáciu desktopov a aplikácií vďaka zjednodušenej správe, systému Windows 10 pre viac relácií, optimalizáciám pre aplikácie Office a integrácii a podpore služby RDS (Služby vzdialenej plochy).

Azure Information Protection (AIP) umožňuje firmám a organizáciám klasifikovať, skenovať a chrániť dôležité dokumenty, e-maily a ďalšie súbory pridaním rôznych štítkov k vybranému obsahu.

Microsoft Intune je funkcia Azure, ktorá poskytuje špecializované nástroje pre správu mobilných zariadení (MDM) a mobilných aplikácií (MAM) a dáva správcom kontrolu nad funkciami zariadenia, užívateľskými možnosťami a aplikáciami telefónov, tabletov a notebookov v organizácii.

Microsoft 365 Defenderslúži ako zjednotená sada ochrany pre podnikovú bezpečnosť pred a po narušení zabezpečenia, ktorá poskytuje integrovanú ochranu pred sofistikovanými malware útokmi. Defender natívne koordinuje detekciu, prevenciu, vyšetrovanie a reakciu naprieč rôznymi koncovými bodmi bežne používanými v organizáciách, ako sú identity užívateľov, e-mailové schránky a aplikácie.


Hľadáte hybridné riešenie? Pozrite si náš článok nižšie a zistite, ako čo najlepšie využiť trvalé produkty v kombinácii s predplatným!
Office 2019, Microsoft 365 alebo oboje?

Zistiť dostupnosť

Súhrn

Položka bola pridaná košíka