Máte už vytvorený účet? Vytvoriť nový

Správa účtu

Microsoft 365 Business Basic – 1 rok

SK
slovenčina a viac než 10 ďalších jazykov
 • CZ čeština
 • GB angličtina
 • DE nemčina
 • RU ruština
 • FR francúzština
 • IT taliančina
 • ES španielčina
 • PT portugalčina
 • HU maďarčina
 • PL poľština
 • + niekoľko ďalších jazykov
product-img-forscope-Microsoft-365-Business-Basic@0.5x
Obrázok je ilustračný. Produkt doručujeme bez balenia.
Typ softvéru:
predplatné
Variant: elektronický certifikát
SkladomElektronické doručenie do 1-2 dní
Momentálne nie je k dispozícii
Doručenie e-mailom
Tiež odporúčame:
Office 2019 Professional Plus
Office 2019 Professional Plus
529,00 € 159,99 €
68,00 €
67,99 €
81,59 € s DPH (20 %)

Chcete skonzultovať svoj projekt a získať individuálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás.

Individuálna ponuka

 • Prenosné (online aktivácia)
 • Predplatné na 1 rok pre 1 používateľa
 • Možno použiť ako nové predplatné alebo k obnoveniu
 • Dôležité: Predplatné od spoločnosti Microsoft nie je možné refundovať.
Typ produktu:
plná verzia
Forma distribúcie:
predplatné; elektronický certifikát
Platnost:
1 rok
Prenosnosť licencie:
prenosná
Spôsob inštalácie:
inštalácia z originálneho súboru od výrobcu (poskytujeme odkaz pre stiahnutie súboru)
Architektúra:
32/64 bit
Kompatibilita s OS:
Windows, macOS, Android, iOS
 • Softvérový certifikát
 • Dokumentácia v súlade s právnymi predpismi EÚ
 • Potvrdenie o nákupe (faktúra)
 • Inštalačný súbor na stiahnutie
Operačný systém:
Windows 7, 8.1, 10; dve najnovšie verzie macOS
Rozlíšenie obrazovky:
1280×768 alebo vyššie
Grafika:
DirectX 9 grafický procesor s ovládačom WDDM 2.0

Microsoft 365 Business Basic – 1 rok

Microsoft 365 Business Basic je balíček pre zvýšenie produktivity. Je ideálny pre firmy, ktoré hľadajú cenovo dostupné cloudové riešenie ako doplnok k ich desktopovému balíčku Office (ako napr. Office 2019). Používatelia balíčka Microsoft 365 Business Basic môžu ťažiť z prémiových webových a mobilných aplikácií, adaptovaných špeciálne pre potreby firiem.

Produkt obsahuje:
 • Webové a mobilné verzie aplikácií Office: Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote.
 • Microsoft Teams – online schôdze a videokonferencie až pre 300 používateľov.
 • 1 TB cloudového úložiska OneDrive na používateľa.
 • Exchange Online – 50 GB e-mailová schránka a vlastná e-mailová doména.
 • SharePoint Online – platforma na spoluprácu pri správe a ukladaní dokumentov.

Informácie o licencovaní

Tento plán predplatného je možné použiť na založenie nového účtu pre správcu alebo ho možno pridať k existujúcemu účtu centra pre správu Microsoft 365. Pamätajte, že ho nemožno použiť s bežným, nefiremným účtom Microsoft. Navyše si tento plán môžu zakúpiť iba firmy s maximálne 300 zamestnancami. Väčšie spoločnosti si musia zakúpiť plány Microsoft 365 Enterprise.

Funkcie

Všetky aplikácie a služby Microsoft 365 sú pravidelne aktualizované a okrem opráv chýb a aktualizácií zabezpečenia získate okamžite aj všetky najnovšie funkcie.

Word 365 vám poskytuje nástroje na bezproblémové vytváranie moderne vyzerajúcich a prehľadných dokumentov. Neustále zlepšovanie detekcie pravopisných a gramatických chýb spolu s funkciami rozpoznávania reči a prekladačom Microsoft Translator vám pomôžu pri písaní bez ohľadu na použitý jazyk. Word 365 tiež ponúka funkciu prevedenia dokumentov do formátu PDF alebo ich transformáciu na interaktívne webové stránky, ktoré je možné jednoducho zdieľať.

Excel 365 umožňuje rýchlo a presne pracovať s rôznymi typmi a množstvom dát. Vytvárajte tabuľky zo šablón a transformujte svoje dáta na pútavé, prehľadné a zrozumiteľné dokumenty. Urýchlite zadávanie matematických príkazov pomocou funkcie Ink Equations, ktorá automaticky konvertuje rukou písané rovnice na použiteľné vzorce, a prezentujte výsledky analýzy dát vizuálne atraktívnymi grafmi, prehľadmi a dokonca 3D modelmi.

PowerPoint 365 prezentuje vaše fotografie, obchodné nápady, plány alebo správy o výsledkoch veľmi sofistikovaným spôsobom. Dodajte dynamiku svojim príbehom a nápadom pomocou bohatých animácií, filmového prechodu, 3D modelov a funkcie Morph, Zoom a ďalších. Používajte funkciu @zmienky v komentároch, kedykoľvek potrebujete získať podnety od svojich spolupracovníkov a užite si rýchlu spoluprácu odkiaľkoľvek.

Outlook 365 je špičková aplikácia pre odosielanie e-mailov, ukladanie kontaktov, správu úloh a organizáciu osobných a skupinových kalendárov. Stanovte si priority vo svojej agende pomocou funkcie Prioritná doručená pošta, ktorá triedi najdôležitejšie e-maily na karte Prioritné a menej dôležité na karte Ďalšie, označte kolegov v e-mailoch príkazom "@" alebo si zvoľte čas, ktorý vyhovuje všetkým, a naplánujte si meetingy v rôznych časových pásmach.

OneNote 365 umožňuje vkladať takmer všetky typy súborov od excelových tabuliek až po videoklipy, takže vyhovie aj najnáročnejším potrebám na vedenie poznámok. Aplikáciu je možné synchronizovať so všetkými zariadeniami, čo vám umožní zaznamenávať dojmy a poznámky do digitálnych zápisníkov odkiaľkoľvek.

Microsoft Teams je populárny, široko používaný cloudový softvér pre tímovú prácu, ktorého hlavné funkcie zahŕňajú posielanie správ, zdieľanie súborov, videohovory a stretnutia. Vysoko prispôsobivý MS Teams je vhodný pre spoločnosti všetkých veľkostí. Vďaka integrácii s mnohými ďalšími produktmi a službami spoločnosti Microsoft, ako sú Exchange, PowerPoint a SharePoint, MS Teams umožňuje spoluprácu na obsahu v reálnom čase lokálnymi aj vzdialenými zamestnancami na rôznych zariadeniach a platformách vrátane Windows, macOS, Android a iOS.

OneDrive poskytuje úložisko s kapacitou až 1 TB a doplnkové synchronizačné služby. Prepája všetky vaše súbory naprieč prostredím Microsoft 365 a medzi mnohými rôznymi platformami a zariadeniami a umožňuje vám hladko a intuitívne zdieľať projekty a spolupracovať na nich s ostatnými členmi tímu.

Exchange Online implementuje hostované riešenie pre zasielanie správ podobným spôsobom ako server Microsoft Exchange Server – poskytuje používateľom prístup k e-mailu, poštovej schránke, kalendárom, kontaktom a úlohám z počítačov, webu a mobilných zariadení.

SharePoint Online firmám uľahčuje vytváranie, zdieľanie a správu obsahu, webov, znalostí, pracovných priestorov a aplikácií v rámci celej organizácie. S aplikáciou SharePoint umožníte svojim tímom a oddeleniam rýchlo nachádzať a zdielať všetky potrebné informácie v rámci organizácie aj mimo nej, a tak posilňovať ich vzájomnú spoluprácu.


Hľadáte hybridné riešenie? Pozrite si náš článok nižšie a zistite, ako čo najlepšie využiť trvalé produkty v kombinácii s predplatným!
Office 2019, Microsoft 365 alebo oboje?

Zistiť dostupnosť

Súhrn

Položka bola pridaná košíka