Máte už vytvorený účet? Vytvoriť nový

Správa účtu

Microsoft 365 Apps for Business – 1 rok

SK
slovenčina a viac než 10 ďalších jazykov
 • CZ čeština
 • GB angličtina
 • DE nemčina
 • RU ruština
 • FR francúzština
 • IT taliančina
 • ES španielčina
 • PT portugalčina
 • HU maďarčina
 • PL poľština
 • + niekoľko ďalších jazykov
product-img-forscope-Microsoft-365-Apps-for-Business@0.5x
Obrázok je ilustračný. Produkt doručujeme bez balenia.
Typ softvéru:
predplatné
Variant: elektronický certifikát
SkladomElektronické doručenie do 1-2 dní
Momentálne nie je k dispozícii
Doručenie e-mailom
119,00 €
118,99 €
142,79 € s DPH (20 %)

Chcete skonzultovať svoj projekt a získať individuálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás.

Individuálna ponuka

 • Prenosné (online aktivácia)
 • Predplatné na 1 rok pre 1 používateľa
 • Možno použiť ako nové predplatné alebo k obnoveniu
 • Dôležité: Predplatné od spoločnosti Microsoft nie je možné refundovať.
Typ produktu:
plná verzia
Forma distribúcie:
predplatné; elektronický certifikát
Platnost:
1 rok
Prenosnosť licencie:
prenosná
Spôsob inštalácie:
inštalácia z originálneho súboru od výrobcu (poskytujeme odkaz pre stiahnutie súboru)
Architektúra:
32/64 bit
Kompatibilita s OS:
Windows, macOS, Android, iOS
Jazyk:
viacjazyčný softvér
 • Softvérový certifikát
 • Dokumentácia v súlade s právnymi predpismi EÚ
 • Potvrdenie o nákupe (faktúra)
 • Inštalačný súbor na stiahnutie
Operačný systém:
Windows 7, 8.1, 10; dve najnovšie verzie macOS

Microsoft 365 Apps for Business – 1 rok

Služba Microsoft 365 Apps for Business je určená firmám, ktoré využívajú aplikácie Office spolu s cloudovým úložiskom bez ďalších doplnkových služieb. Ide o predplatné, ktoré je v podstate obdobou Office Professional Plus s pridaným prístupom k úložisku OneDrive s určitým objemom.

Produkt obsahuje:
 • Office aplikácie (desktop, webové a mobilné verzie): Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Access (len PC), Publisher (len PC).
 • 1 TB cloudového úložiska OneDrive na používateľa.

Informácie o licencovaní

Služba Microsoft 365 Apps for Business umožňuje každému užívateľovi kompletnú inštaláciu aplikácií Office na 5 mobilných zariadení, 5 tabletov a 5 stolných počítačov, notebookov alebo Macov. Jedno predplatné môže byť používané iba jedným užívateľom.

Tento plán predplatného je možné použiť na založenie nového účtu pre správcu alebo ho možno pridať k existujúcemu účtu centra pre správu Microsoft 365. Pamätajte, že ho nemožno použiť s bežným, nefiremným účtom Microsoft. Navyše si tento plán môžu zakúpiť iba firmy s maximálne 300 zamestnancami. Väčšie spoločnosti si musia zakúpiť plány Microsoft 365 Enterprise.

Funkcie

Všetky aplikácie a služby Microsoft 365 sú pravidelne aktualizované a okrem opráv chýb a aktualizácií zabezpečenia získate okamžite aj všetky najnovšie funkcie.

Word 365 vám poskytuje nástroje na bezproblémové vytváranie moderne vyzerajúcich a prehľadných dokumentov. Neustále zlepšovanie detekcie pravopisných a gramatických chýb spolu s funkciami rozpoznávania reči a prekladačom Microsoft Translator vám pomôžu pri písaní bez ohľadu na použitý jazyk. Word 365 tiež ponúka funkciu prevedenia dokumentov do formátu PDF alebo ich transformáciu na interaktívne webové stránky, ktoré je možné jednoducho zdieľať.

Excel 365 umožňuje rýchlo a presne pracovať s rôznymi typmi a množstvom dát. Vytvárajte tabuľky zo šablón a transformujte svoje dáta na pútavé, prehľadné a zrozumiteľné dokumenty. Urýchlite zadávanie matematických príkazov pomocou funkcie Ink Equations, ktorá automaticky konvertuje rukou písané rovnice na použiteľné vzorce, a prezentujte výsledky analýzy dát vizuálne atraktívnymi grafmi, prehľadmi a dokonca 3D modelmi.

PowerPoint 365 prezentuje vaše fotografie, obchodné nápady, plány alebo správy o výsledkoch veľmi sofistikovaným spôsobom. Dodajte dynamiku svojim príbehom a nápadom pomocou bohatých animácií, filmového prechodu, 3D modelov a funkcie Morph, Zoom a ďalších. Používajte funkciu @zmienky v komentároch, kedykoľvek potrebujete získať podnety od svojich spolupracovníkov a užite si rýchlu spoluprácu odkiaľkoľvek.

Outlook 365 je špičková aplikácia pre odosielanie e-mailov, ukladanie kontaktov, správu úloh a organizáciu osobných a skupinových kalendárov. Stanovte si priority vo svojej agende pomocou funkcie Prioritná doručená pošta, ktorá triedi najdôležitejšie e-maily na karte Prioritné a menej dôležité na karte Ďalšie, označte kolegov v e-mailoch príkazom "@" alebo si zvoľte čas, ktorý vyhovuje všetkým, a naplánujte si meetingy v rôznych časových pásmach.

OneNote 365 umožňuje vkladať takmer všetky typy súborov od excelových tabuliek až po videoklipy, takže vyhovie aj najnáročnejším potrebám na vedenie poznámok. Aplikáciu je možné synchronizovať so všetkými zariadeniami, čo vám umožní zaznamenávať dojmy a poznámky do digitálnych zápisníkov odkiaľkoľvek.

Publisher 365 vám pomôže vytvoriť, upraviť a zdieľať široké spektrum profesionálnych publikácií veľmi jednoducho. Či to je marketing, reklamné materiály na tlač, publikácie pre váš web, alebo newslettery, Publisher vám pomôže dosiahnuť najlepšie výsledky vo veľmi krátkom čase.

Vytvárajte databázy s programom Access 365 aj keď nie ste expert na databázy, alebo nemáte znalosť v písaní kódov! Tento výkonný spravovací systém vám umožní ukladať, triediť, analyzovať, sumarizovať a prezentovať obrovské množstvo údajov veľmi jednoducho. Táto najnovšia verzia prichádza s mnohými vylepšenými nástrojmi a funkciami.

OneDrive poskytuje úložisko s kapacitou až 1 TB a doplnkové synchronizačné služby. Prepája všetky vaše súbory naprieč prostredím Microsoft 365 a medzi mnohými rôznymi platformami a zariadeniami a umožňuje vám hladko a intuitívne zdieľať projekty a spolupracovať na nich s ostatnými členmi tímu.


Hľadáte hybridné riešenie? Pozrite si náš článok nižšie a zistite, ako čo najlepšie využiť trvalé produkty v kombinácii s predplatným!
Office 2019, Microsoft 365 alebo oboje?

Zistiť dostupnosť

Súhrn

Položka bola pridaná košíka