Máte už vytvorený účet? Vytvoriť nový

Správa účtu

Microsoft Windows 8.1 Pro

SK
slovenčina a viac než 10 ďalších jazykov
 • CZ čeština
 • GB angličtina
 • DE nemčina
 • RU ruština
 • FR francúzština
 • IT taliančina
 • ES španielčina
 • PT portugalčina
 • HU maďarčina
 • PL poľština
 • + niekoľko ďalších jazykov
product-img-forscope-windows-8-1-pro-0-5x
Obrázok je ilustračný. Produkt doručujeme bez balenia.
express-delivery
Skladomdoručenie do 5 minút
Momentálne nie je k dispozícii
Doručenie e-mailom
Tiež odporúčame:
Office 2016 Professional Plus
Office 2016 Professional Plus
475,83 € 159,99 €
211,67 €
29,99 €
35,99 € s DPH (20 %)
100% zákazníkov odporúča nákup na forscope.sk
 • Digitálny certifikát
 • Prenosné (online aktivácia)
 • Pre 1 zariadenie
 • Bez expiračnej doby
 • Kompatibilný s takmer akýmkoľvek počítačom alebo notebookom
 • Možnosť aktivácie Windows 8.1 alebo Windows 7
Typ produktu:
plná verzia; prípadne aktualizovaná na základe dohody s držiteľom autorských práv
Forma distribúcie:
volume (OLP, EA alebo podobné); elektronický certifikát
Druhotný softvér:
áno; doručujeme všetky požadované dokumenty v súlade s právnymi predpismi EÚ
Platnost:
doživotná
Prenosnosť licencie:
prenosná
Spôsob inštalácie:
inštalácia z originálneho súboru od výrobcu (poskytujeme odkaz pre stiahnutie súboru)
Architektúra:
32/64 bit
Jazyk:
viacjazyčný softvér
Kompatibilné produktové čísla (P/N):
FQC-06949, FQC-02460, FQC-06939, FQC-07340
 • Softvérový certifikát
 • Dokumentácia v súlade s právnymi predpismi EÚ (Vyhlásenie predajcu)
 • Potvrdenie o nákupe (faktúra)
 • Inštalačný súbor na stiahnutie
Grafika:
DirectX 9 grafický procesor s ovládačom WDDM 1.0
Voľné miesto na pevnom disku:
16 GB (32-bit); 20 GB (64-bit)
Pamäť:
1 GB RAM (32-bit); 2 GB RAM (64-bit)
Procesor:
1 GHz

Microsoft Windows 8.1 Pro

Informácie o licencovaní

Windows 8.1 Pro, ktorý ponúkame, je produktom Volume distribučného kanálu. Od bežných maloobchodných a OEM produktov sa mierne líši v licenčných a inštalačných špecifikách.

Špecifiká licencovania

Pretože je Windows 8.1 Pro Volume produktom, obsahuje právo na downgrade. V skratke to znamená, že ho môžete použiť buď pre aktiváciu Windows 8.1, alebo pre Windows 7. Je však nezákonné aktivovať dva operačné systémy naraz nákupom iba jedného produktu. Pokiaľ chcete aktivovať 2 alebo viac operačných systémov, musíte zakúpiť odpovedajúci počet kusov produktov.

Pokiaľ vás zaujíma podrobný popis licenčných pravidiel spoločnosti Microsoft a práva na downgrade, kliknite sem: Právo na downgrade pre licencovanie spoločnosti Microsoft (anglicky)

Inštalačné špecifiká

Pokiaľ zakúpite tento Windows 8.1 Pro produkt, máte dve možnosti inštalácie:

 1. inštalovať Windows 8.1 Pro: pokiaľ chcete používať Windows 8.1, môžete si stiahnuť oficiálny inštalačný súbor od Microsoftu, alebo od našej spoločnosti, a pokračovať jeho inštaláciou.
 2. inštalovať Windows 7 Professional: pokiaľ chcete používať Windows 7, nemusíte najskôr inštalovať Windows 8.1, ale miesto toho môžete rovno inštalovať Windows 7 Professional pomocou súboru poskytnutého našou spoločnosťou.

Funkcie

Svižný a atraktívny systém opäť s ponukou Štart

Operačný systém Windows 8.1 vychádza z úspešnej verzie Windows 8, navyše však pridáva ďalšie významné novinky, ktoré vám spríjemnia prácu i zábavu. Jedným z hlavných dôvodov pre kúpu Windows 8.1 je jeho rýchlosť, intuitívnosť a prehľadnosť na desktopoch i tabletoch. Vďaka nižším hardvérovým nárokom ako u jeho predchodcov vyniká systém vyššou stabilitou a rýchlosťou, rovnako tak ako bezpečnosťou. Edícia Professional je určená aj náročnejším domácim užívateľom, prípadne firemným zákazníkom.

Nové dlaždicové rozhranie Metro

Windows 8.1 ponúka prehľadné a vizuálne atraktívne užívateľské prostredie, ktoré možno ľahko ovládať dotykom, rovnako ako pomocou myši a klávesnice. Dlaždice reprezentujúci aplikácie a nastavenia možno ľubovoľne prispôsobovať, k čomu vám pomôžu tiež rôzne veľkosti dlaždíc. Okrem rýchleho nájdenie obľúbených aplikácií  vám nové  prostredie ponúkne aj aktuálne informácie o počasí, nových príspevkoch na sociálnych sieťach alebo napríklad kurzu akcií. Pre používateľov, ktorí nezdieľajú  nadšenie z nového prostredia, je tu jednoduché riešenie – Metro sa dá jednoducho vypnúť.

Kompaktné vyhľadávanie

Vyhľadávajte súbory, nastavenia počítača alebo na internete pomocou jediného stlačenia klávesy Win + S. Intuitívny vyhľadávač vám urýchli prácu a vždy nájde, čo potrebujete. Vyhľadávanie je novo pridelených ďaleko viac priestoru pre rozsiahla hľadanie.

Multitasking

Jeden monitor už je vám málo? Nie tak s novým systémom, ktorý prináša možnosť zobraziť hneď niekoľko aplikácií vedľa seba v závislosti od rozlíšenia vášho monitora. Okrem toho môžete oknám aplikácií prideľovať rôznu šírku a zaplniť tak celú svoju pracovnú plochu. Nič vám teda nebráni pracovať na projekte a pritom sledovať živý športový prenos alebo si chatovať s priateľmi.

Integrované cloudové úložisko

Aplikácia SkyDrive pre ukladanie fotografií, videí a ďalších dokumentov je teraz integrovaná priamo v systéme a nie je ju potrebné dodatočne inštalovať. Navyše prichádza s novými funkciami ako je správa dokumentov jednoduchým pretiahnutím myši alebo automatická synchronizácia súborov medzi počítačom, notebookom či tabletom. SkyDrive vám poslúži tiež na synchronizáciu a zálohu nastavenia Windows.

100+ aplikácií vo Windows Store

Predinštalované aplikácie systému môžete voľne rozširovať prostredníctvom Windows obchodu zabudovaného do prostredia Metro. Obchod ponúka najrôznejšie aplikácie odporúčané ostatnými užívateľmi alebo expertmi Microsoft. Novo sa zameria tiež priamo na vás a ponúkne vám aplikácie, ktoré by sa vám mohli páčiť.

Zistiť dostupnosť

Súhrn

Položka bola pridaná košíka

  Doprava zdarma & 30-dňová záruka vrátenia peňazí