Máte už vytvorený účet? Vytvoriť nový

Správa účtu

Microsoft 365 Personal – 1 rok

SK
slovenčina a viac než 10 ďalších jazykov
 • CZ čeština
 • GB angličtina
 • DE nemčina
 • RU ruština
 • FR francúzština
 • IT taliančina
 • ES španielčina
 • PT portugalčina
 • HU maďarčina
 • PL poľština
 • + niekoľko ďalších jazykov
product-img-forscope-Microsoft-365-Personal@0.5x
Obrázok je ilustračný. Produkt doručujeme bez balenia.
express-delivery
Skladomdoručenie do 5 minút
Momentálne nie je k dispozícii
Doručenie e-mailom
58,00 €
56,99 €
68,39 € s DPH (20 %)
100% zákazníkov odporúča nákup na forscope.sk
 • Digitálny certifikát
 • Prenosné (online aktivácia)
 • Predplatné na 1 rok pre 1 používateľa
 • Len pre nekomerčné účely
 • Kompatibilný s OS Windows, macOS, Android aj iOS
 • Obsahuje: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher, Access
 • Služby: OneDrive
 • Možno použiť ako nové predplatné alebo k obnoveniu
 • Dôležité: Predplatné od spoločnosti Microsoft nie je možné refundovať.
Typ produktu:
plná verzia
Forma distribúcie:
predplatné; elektronický certifikát
Platnost:
1 rok
Prenosnosť licencie:
prenosná
Spôsob inštalácie:
inštalácia z originálneho súboru od výrobcu (poskytujeme odkaz pre stiahnutie súboru)
Architektúra:
32/64 bit
Kompatibilita s OS:
Windows, macOS, Android, iOS
Použitie:
iba pre nekomerčné účely
Jazyk:
viacjazyčný softvér
Kompatibilita MS Office:
MS Office Home and Student, MS Office Home and Business, MS Office Professional
Kompatibilné produktové čísla (P/N):
QQ2-00021, QQ2-00742, QQ2-00790, QQ2-00543, QQ2-00768, QQ2-00012
 • Softvérový certifikát
 • Dokumentácia v súlade s právnymi predpismi EÚ (Vyhlásenie predajcu)
 • Potvrdenie o nákupe (faktúra)
 • Inštalačný súbor na stiahnutie
Procesor:
dvojjadrový 1,6 GHz
Pamäť:
4 GB RAM
Voľné miesto na pevnom disku:
4 GB (pre Windows); 10 GB (pre Mac)
Operačný systém:
Windows 7, 8.1, 10, Windows Server 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016; tri najnovšie verzie macOS
Rozlíšenie obrazovky:
1280×768 alebo vyššie
Grafika:
DirectX 9 grafický procesor s ovládačom WDDM 2.0

Microsoft 365 Personal – 1 rok

Microsoft 365 Personal na báze predplatného poskytuje prístup k programom Word, Excel, PowerPoint, Outlook a tiež Access a Publisher pre používateľov PC spolu s ďalšími službami. Tiež s ním môžete využiť výhody 1TB pamäte na Microsoft Onedrive a 60 minút bezplatných Skype hovorov na mesiac pre jednoduchú komunikáciu a spoluprácu s ostatnými.

Aplikácie sú automaticky aktualizované a okrem pravidelných veľkých opráv a bezpečnostných vylepšení získate okamžite všetky najnovšie nástroje. Oproti majiteľom samostatných balíkov Office, predplatitelia Microsoft 365 získavajú prístup ku všetkým cloudovým funkciám.

Dôležité: Táto licencia formou predplatného je určená pre jedného používateľa, ktorý môže inštalovať aplikácie Office na 1 PC alebo Mac, 1 tablet a 1 smartfón.

 

Word 365 vám pomôže s tvorbou moderne vyzerajúcich a čisto štrukturovaných dokumentov. Nové nástroje pre rozpoznávanie reči a vylepšená technológia pre detekciu pravopisných a gramatických chýb spolu s nástrojom Microsoft Translator poskytujú skvelú podporu pre vaše písanie bez ohľadu na jazyk v ktorom píšete. Word 365 tiež ponúka prevod dokumentov do interaktívnych ľahko zdieľateľných webových stránok.

 

Excel 365 prináša úplne nový pásový dizajn, vďaka ktorému tento program vyzerá príjemne na každej obrazovke. Pomôže vám pracovať s rôznymi typmi a množstvami dát rýchlo a presne. Vytvárajte tabuľky z šablón a používajte túto aplikáciu na premenu údajov na podmanivé dokumenty. Prezentujte výsledky vašej analýzy údajov vašim kolegom v prehľadnej forme. Užite si nové funkcie ako 3D Modely, škálovateľná vektorová grafika, rovnice voľnou rukou pre najzložitejšie matematické vzorce a omnoho viac!

 

S programom PowerPoint 365 môžete prezentovať vaše fotky, biznis nápady, plány alebo hlásenia sofistokovaným spôsobom. Obohaťte vaše príbehy a myšlienky krásnym dizajnom plným bohatých animácií, použite PowerPoint Morph, filmové efekty, alebo 3D modely. Nový PowerPoint Zoom predstavuje nelineárne príbehy, ktoré vám umožní vytvárať interaktívne sumarizačné snímky, ktoré dajú vašej prezentácii svieži vzhľad. Používajte @označenia v komentároch a dajte tak vedieť vašim kolegom keď potrebujete ich pomoc, pre rýchlu kooperáciu odkiaľkoľvek.

 

Outlook 365 je špičkový program pre posielanie e-mailov, ukladanie kontaktov, správu úloh a osobných a skupinových kalendárov. Jedna z nových funkcií je Prioritná pošta, ktorá rozdeľuje vaše doručené e-maily do sekcie Prioritné a Ostatné podľa dôležitosti správ. Tiež môžete sledovať odpovede ľudí na žiadosť o stretnutie, používať “@” pre označovanie ľudí v e-mailoch, alebo si vybrať čas, stretnutia, ktorý vyhovuje všetkým, aj naprieč rôznym časovým pásmam. 

Outlook 365 prináša ešte viac možností vyjadriť sa používaním animovaných GIFov. Tento program je stále aktualizovaný a prináša najlepšie komunikačné nástroje, ktoré vám pomôžu zlepšiť vašu produktivitu.

 

Aplikácia OneNote nie je súčasťou balíka Microsoft 365 a bola nahradená programom OneNote pre Windows, ktorý je zahrnutý v systéme Windows 10.

 

Publisher 365 (len pre PC) vám pomáha tvoriť, personalizovať a zdieľať šireké spektrum profesionálnych publikácií. Či už sú to marketingové materiály pre tlač, vydania pre vašu stránku, alebo newsletter, Publisher vám pomôže dosiahnuť najlepšie výsledky.

 

Access 2019 (len pre PC) vám umožní tvoriť databázy aj keď nie ste databázový expert, alebo neviete programovať. Týmto výkonným spravovacím systémom môžete triediť, analyzovať, sumarizovať a prezentovať veľké množstvá údajov. Najnovšia verzia prichádza s mnohými vylepšenými nástrojmi a funkciami. Vaše veľké množstvá údajov môžu byť teraz spravované omnoho efektívnejšie!

 

Microsoft OneDrive 365 poskytuje 1TB pamäť pre jednoduché zdieľanie a spoluprácu na vašich súboroch v reálnom čase.

 

Skype 365 spája ľudí poskytovaním bezplatných videohovorov a telefonátov (jednotlivé aj skupinové konverzácie), komunikácie cez poštového asistenta a zdieľania súborov. Obsahuje 60 minút bezplatných hovorov mesačne na pevné linky a mobilné telefóny. Ostante v spojení s ostatnými bez ohľadu na to kde ste! 

Zistiť dostupnosť

Súhrn

Položka bola pridaná košíka

  Doprava zdarma & 30-dňová záruka vrátenia peňazí