Máte už vytvorený účet? Vytvoriť nový

Správa účtu

Inštalácia, aktivácia a deaktivácia produktov Adobe CS

Ako inštalovať, aktivovať a deaktivovať produkty Adobe CS

Toto je krátky sprievodca inštaláciou, aktiváciou a deaktiváciou produktov balíka Adobe Creative Suite.

Inštalácia a aktivácia

 1. Stiahnite si inštalačné súbory pre vybraný program z odkazov poskytnutých výrobcom alebo predajcom softvéru. Pred začatím inštalácie počkajte, až sa vám všetky inštalačné súbory kompletne stiahnu. Niektoré programy (napríklad Illustrator CS6) majú viac ako jeden inštalačný súbor.
 2. Po úspešnom stiahnutí všetkých inštalačných súborov otvorte spustiteľný súbor (*.exe) a postupujte podľa inštalačných krokov programu.
  Adobe Illustrator CS6 installation location
 3. V jednom z krokov inštalácie budete požiadaní o vyplnenie sériového čísla – zadajte svoje sériové číslo a pokračujte na ďalší krok.
 4. Po zadaní sériového čísla budete pravdepodobne požiadaní o prihlásenie sa k svojmu účtu Adobe (tiež známemu ako Adobe ID). Pokiaľ ho nemáte, bude možné ho v tomto kroku vytvoriť.
  Adobe Illustrator CS6 installation account
 5. Potom bude inštalácia pokračovať s voľbami týkajúcimi sa softvéru, ktorý chcete nainštalovať (napríklad si budete môcť vybrať, ktoré komponenty/programy chcete nainštalovať, kam ich nainštalovať atď.).
 6. Teraz počkajte na dokončenie inštalácie - akonáhle bude inštalácia dokončená, môžete začať svoj softvér používať!

Deaktivácia

Ak potrebujete presunúť licenciu (sériové číslo) z jedného počítača na druhý, musíte licenciu najprv deaktivovať na zariadení, v ktorom ju aktuálne používate. Najprv sa ale uistite, že ste pripojení k internetu, potom otvorte daný softvér a prejdite do ponuky v hornej časti okna programu. Kliknite na Pomocníka (Help) a vyberte Deaktivovať (Deactivate), potom vyberte možnosť Deaktivovať natrvalo (Deactivate permanently).

Ak je deaktivácia úspešná, okno by malo vyzerať podobne ako na obrázku nižšie:

Adobe Illustrator CS6 deactivation

Teraz môžete produkt aktivovať na inom počítači.

Položka bola pridaná košíka

  Doprava zdarma & 30-dňová záruka vrátenia peňazí